O nas

parallax background
Do współpracy zapraszamy Rodziców szukających przyjaznego otoczenia dla Swoich Dzieci. Zapewniamy Dzieciom prawidłowy rozwój poprzez organizację zabaw przy muzyce, zajęć plastycznych, czy gimnastyki korekcyjnej. Poprzez zabawę uczymy dzieci podstaw języka angielskiego oraz rozwijamy dziecięcą wyobraźnie czytając bajki. Nasze Przedszkole jest placówką ukierunkowaną na pomoc Dzieciom niepełnosprawnym. Przyjmujemy dzieci posiadające orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego. Obejmujemy opieką terapeutyczną Przedszkolaki z diagnozą: sprzężonej niepełnosprawności, zaburzeń ze spektrum autyzmu, zaburzeń rozwojowych. Naszym priorytetem jest dostosowanie form i metod pracy do indywidualnych potrzeb każdego dziecka. Na podstawie diagnozy funkcjonalnej tworzymy indywidualny program edukacyjno-terapeutyczny. W ramach realizacji kształcenia specjalnego zapewniamy terapie indywidualne, takie jak: fizjoterapia, terapia zaburzeń integracji sensorycznej, terapia ręki, terapia logopedyczna, muzykoterapia, terapia psychologiczna, dogoterapia, arteterapia.

Zapraszamy do spędzenia radosnych chwil w miejscu stworzonym z myślą o naszych pociechach, aby zapewnić im wspaniałą zabawę. Wszystko to pod czujnym okiem profesjonalnej kadry opiekunów oraz specjalnie przygotowanych salach z mnóstwem atrakcji. Dzieci uczą się też codziennych, niezbędnych czynności, jak: mycia zębów, higieny osobistej i samoobsługi. Panie uczą również samodzielności i poszanowania praw innych, a wszystko w przyjaznej dzieciom atmosferze i w oparciu o przemyślany program edukacyjno-wychowawczy.

Specjalnie dla Najmłodszych utworzone do ich wieku i poziomu rozwoju sale zabaw, na których mogą się bezpiecznie bawić pod czujnym okiem wychowawców grup.
parallax background

Misja

Żłobki i przedszkola są pierwszym krokiem w edukacji Twojego dziecka


1. Uwzględniamy potrzeby dzieci.
Dzieci są na pierwszym miejscu
Mamy zawsze dla nich czas
Wszystkie nasze myśli i działania skierowane są na Dzieci
Zapewniamy dzieciom wszechstronny rozwój, opiekę oraz bezpieczeństwo

2. Pracujemy w oparciu o najnowsze osiągnięcia psychologii i pedagogiki małego dziecka.
Realizujemy program dobrej adaptacji
Uczymy poprzez zabawę z wykorzystaniem nowoczesnych metod pracy z dziećmi
Tworzymy bazę w oparciu o nowoczesne zabawki, pomoce i sprzęt dydaktyczny
Stosujemy wszystkie rodzaje diet ze wskazań lekarskich
Jesteśmy otwarci na współpracę z placówkami naukowymi

3. Zarządzanie
Określamy priorytety;
Jesteśmy otwarci na nowości;
Dbamy o nasz wizerunek zewnętrzny i wewnętrzny;
Sukces firmy jest sukcesem pracowników;
Zarządzanie sytuacyjne i indywidualne;
Mamy odwagę do dokonywania zmian;
Będziemy wyciągać wnioski, by ulepszać jakość
Korzystamy z wiedzy i pomysłów pracowników;
Stawiamy na dobrą komunikację interpersonalną;
Wypracowujemy standardy jakości usług;
Jakość działania jest dla nas oczywista;
Dbamy o standard bazy lokalowej.

6. Dbamy o życzliwą i przyjazną atmosferę w pracy.
Szanujemy się wzajemnie;
Rozmowa jest ważniejsza, niż słowo pisane;
Traktujemy ze zrozumieniem problemy innych;
Rozwiązań problemów poszukujemy wspólnie;
Przekazujemy tylko prawdziwe i rzetelne informacje;
Dbamy o prawidłowy przepływ informacji;
Nastawienie na współpracę niezależnie od podziałów.
 • - Gosia Zbucka
  Po wcześniejszych punktach opieki nad dziećmi trafiliśmy tutaj i moge z pełną świadomością napisać że jest to miejsce stworzone dla dzieci, gdzie jest wspaniała kadra, super atmosfera, dzieci przychodzą z wielkim uśmiechem, my jesteśmy bardzo zadowolone i jeszcze raz dziękujemy Pani Dyrektor za dopilnowanie sprawy ! ?
  10/10
  - Gosia Zbucka
 • - Magda Baran
  Wspaniale miejsce pracują tam Ciocie z ogromnym sercem do dzieci jesteśmy bardzo wdzięczni Pania za opiekę nad naszą córeczka bedziemy tesknic i zawsze miło wspominać
  - Magda Baran
 • - Dorota Mazur
  Bardzo polecam !!! Moja Lenka już niedługo niestety opuści to wspaniałe miejsce by idąc się do przedszkola jednak pierwsze kroki z dziećmi zrobiła właśnie tu ! Panie są przemiłe i uczą jak mogą nasze Maluszki zachowania się wśród innych dzieci o dorosłych. Lenka była córeczka mamusi która na krok mnie nie odstępowała i miałam warpliwosci czy będzie chciała zostawać sama... a teraz ?! Mówi mi „pa” i idzie szczęśliwa ? bardzo dziękuje całej kadrze za serce i zaangażowanie ❤️❤️❤️
  - Dorota Mazur

tel. 570 003 004 (pon.- piąt. 8:00 - 17:30)